Szegedi Ferencesek

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Honlap Újdonságok Hittan és közösségi összejövetelek

Hittan és közösségi összejövetelek

Email Nyomtat PDF
p { margin-bottom: 0.21cm; }td p { margin-bottom: 0cm; } p { margin-bottom: 0.21cm; }td p { margin-bottom: 0cm; } p { margin-bottom: 0.21cm; }td p { margin-bottom: 0cm; }

Plébániai közösségek és hittancsoportok beosztása 2010 – 2011 /6. változat

Plébánián

Óvodás

Szombat 16.30

Sekrestye

Fr. Kamill–Novák Tamás–Doszpod Gergely

Baba-mama Klub

Péntek fél 12

Kultúr

Vargáné Bögi Veronika

Elsőáldozási felkészítő 3.o.

Péntek 15-16.30

10-es

Novák Mária

Elsőáldozási felkészítő 4.o.

Szerda 16.00-17.30

9-es

fr. Varga Kamill

3. osztály

Péntek 14-15.30

7-es

fr. Varga Kamill

4. osztály

Csütörtök 14.30-16.00

9-es

fr. Varga Kamill

5. osztály

Kedd 14.30-16.00

9-es

fr. Varga Kamill

6.o.

Szerda 14.30-16.00

9-es

fr. Varga Kamill

7. osztály

Csütörtök 15-16.30

10-es

Novák Mária

Középiskolások I. 11-12. évf.

Kedd 20-21.30

9-es

Kaszper Pál

Középiskolások II. 9-11. évf.

Hétfő 18-19.30

5-ös

Novák Mária

Középiskolások III. 8-10. évf.

Csütörtök 18-19.30

9-es

Novák Mária

Középiskolások IV. Szent János bogár

Csütörtök 18.00

 

Babay Kinga

Felnőtt I. Ifjúsági hittan (egyetemisták)

Kedd 19.00

7-es

Fr. Hesz Dénes

Felnőtt II.

Hétfő 18.00

11-es

Fr. Zatykó László

Felnőtt III.

Péntek 18.30

6-os

Fr. Hesz Dénes

Felnőtt IV.

Kéthetente szerda 18.00

6-os

Papp Tamás és Mariann, Mezey András és Tímea

Felnőtt V.

Kéthetente péntek 17.00

6-os

Keszeli Sándor és Ilona

Felnőtt VI. Ifjúházas

Kedd 18.00

6-os

Fr. Varga Kamill

Felnőtt VII. Házasok csoportja

Péntek 19.30

9-es

Fr. Zatykó László

Felnőtt VIII. Lélek erejében Karizmatikus K.

Kedd, 18-20 családoknál

-

Király Orsolya

Felnőtt IX. Elsőáldozó gyerekek szülei

 

 

Novák Mária – fr. Varga Kamill

Felnőtt X. Világi Rend

3. vasárnap 15.30

5-ös

Kerekes László - Fr. Kiss Didák

Felnőtt XI. Mária Légió

Hétfő 16.30-

11-es

 

Felnőtt XII. Két Szív Karizmatikus K.

Hétfő 16.00-18.00

 

Székelyné Faragó Margit

Felnőtt XIII. Egyháztanács

2. kedd 18.00

9-es

Fr. Varga Kamill-Doszpod László

Felnőtt XIV. Imacsoport

Hétfő 18.45

7-es

Rigó Anita

Felnőtt XV. Szent Anna Kör

2. csütörtök 16-18

11-es

 

Felnőtt XVI. Házas Hétvége

Változó (plébánián)

7-es

Novák Tibor és Mária

Felnőtt XVII. Házas Hétvége

Változó (családoknál)

 

Doszpod László és Kati

Felnőtt XVIII. Házas Hétvége

Változó (családoknál)

 

Kiss Pál és Julika

Felnőtt XIX. Házas Hétvége

Változó (családoknál)

 

Varga István és Erzsi

Felnőtt XX. Házas Hétvége

Változó (családoknál)

 

Béni István és Anita

Felnőtt XXI. Szent Mónika Kör

Hétfő 17.30-

5-ös

Vilmos Zita

Felnőtt XXII. még nem házas, ifjú házas: átmeneti

Szerda 17.45

7-es

fr. Varga Kamill

Felnőtt XXIII. Katekumen I.

Szerda 19.15-20.00

7-es

Fr. Hesz Dénes

Felnőtt XXIV. Katekumen II.

Vasárnap 16-17.30

7-es

fr. Kamill-Magyar Eszter-Makra Endre

Felnőtt XXV. Jézus Szíve Család

Elsőcsütörtök 16.30

 

Kallai Erzsi-Csányi Péter

Felnőtt XXVI. Szent János bogár (egyetemisták)

Kedd 19.30

6-os

Babay Kinga

Felnőtt XXVII. Kapisztrán Szent János Íjjászkör

Vasárnap 17.00

Kert

Valkony Károly

Felnőtt XXVIII. Élő Vízforrás Karizmatikus K.

Kedd 18-20.00

5-ös

Kassainé Kispéter Mónika – Laczi Mariann

Felnőtt XXIX.

Szerda 18.45-

11-es

fr. Zatykó László

Felnőtt XXX. Felnőtt énekkar

Csütörtök 19.00

5-ös

Surinás István

Felnőtt XXXI. Házas Hétvége

Változó (Plébánián)

7-es

Tóth Ákos és Márta

Felnőtt XXXII. Ifjú házas

Most alakul

 

fr. Varga Kamill

Jegyesoktatás februártól

Szerda 18.00

Mindenütt

Kamill-Dénes-Családok

Ministránsok 2-7.osztály

Kezdők, középhaladó, haladók csoportjai

Péntek 15.30

Sekrestye

Kamill-Doszpod Gergő, Balogh Vendel, Rózsa Bence, Makra Máté, Háznagy Marci

Ministránsok nagyok: 8-tól

Péntek 17.30

Sekrestye

fr. Varga Kamill

Cinke Kórus Kicsik

Péntek 16.00

5-ös

Surinás István

Cinke Kórus Nagyok

Péntek 17.00

5-ös

Surinás István

Ijfúsági kórus

Vasárnap 17.00

5-ös

Surinás István


Iskolai és óvodai hittancsoportok beosztása 2010 – 2011 /4. változat



Dobó úti Iskola


1. osztály

Kedd-Szerda 12.45-13.30; 33-as terem

fr. Varga Kamill

2. osztály

Kedd-Szerda 13.35-14.20; 27-es terem

fr. Varga Kamill


Kecskés telep


1. osztály

Hétfő 12.45-13.30, péntek 12.00-12.45

Novák Mária

2. osztály

Kedd 12.00-12.45, csütörtök 12.00-12.45

Novák Mária

3. osztály

Hétfő 12.00-12.45, csütörtök 12.45-13.30

Novák Mária

4.osztály

Hétfő 15.00-15.45, szerda 15.00-15.45

Novák Mária

5. osztály

Kedd 12.45-13.30, szerda 12.45-13.30

Novák Mária

6. osztály

Szerda 11.45- 12.30, péntek 12.45-13.30

Novák Mária

7. osztály

Kedd 13.30-14.15

Novák Mária


Óvodások


Pick óvoda

Kedd 14.30-15.00

Novák Mária

Vasutas óvoda

Kedd 16.15-16.45

fr. Varga Kamill

Hattyas óvoda

Kedd 15.30-16.00

Novák Mária


Gyálarét


Óvodások

 Csütörtök 16.15-17.00

Szászi Balázs

Alsó tagozat

Csütörtök 17.00- 17.45

Szászi Balázs

Szülők

Csütörtök 17.45- 19.30

Szászi Balázs

Férfi sátor

 Kéthetente keddenként

Szászi Balázs

Filmklub

Szombat 18.00

Szászi Balázs

Szent Mónika Kör

Hónap 3. vasránapja 11.00

Szásziné Fehérváry Anikó

Anyák találkozója

Kéthetente Csütörtök 18.00

Szásziné Fehérváry Anikó


Utoljára frissítve ( 2010 október 14., csütörtök 07:32 )