Szegedi Ferencesek

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Honlap Aktuális Hittanórák Hittanórák 2011-12/ 2. változat

Hittanórák 2011-12/ 2. változat

Email Nyomtat PDF

Plébániai közösségek és hittancsoportok beosztása

20112012


Plébánián




Óvodás (október 8- április 28)

Szombat 16.30-17,00

Sekrestye

Fr. Kamill

Baba-mama Klub

Péntek 10,00-12,00

Kultúr

Vargáné Bögi Veronika

Elsőáldozási felkészítő 3.o.

Hétfő 16.00-17.30

5-ös

Tiszai Krisztina

3.osztály

Kedd 12-13.30

 

Tiszai Krisztina

4. osztály

Hétfő 13.30-15.00

 

Tiszai Krisztina

5. osztály

Szerda 13,00-15,00

5-ös

Tiszai Krisztina

6.o.

Hétfő 12.45-13.30 Péntek 14.15-15.30

 

Tiszai Krisztina

7. osztály

Szerda 14.30-16.00

9-es

Novák Mária

Középiskolások I. 8-12. évf.

Hétfő 18-19.30

9-es

Novák Mária

Középiskolások II. 8-12. évf.

Szerda 18-19.30

9-es v. 5-ös

Novák Mária

Felnőtt I. Ifjúsági hittan (egyetemisták)

Hétfő 18.30-20.00

7-es

Fr. Lengyel Donát

Felnőtt II. Harmincasok közössége

Vasárnap 16-17.30

7-es

Makra Endrefr. Varga Kamill

Felnőtt III.

Hétfő 17.30-19.00

6-os

Fr. Zatykó László

Felnőtt IV..

Péntek 18.00-21.00

7-es

Fr. Lengyel Donát

Felnőtt V. Körhinta házas csoport / gyerekvigyázás is!

Páros héten péntek 17.00-19.30

5. és 9-es

Keszeli Sándor és Ilona

Felnőtt VI. Házasok gyerekvigyázás is!

Szerda v. péntek 17.30-19.00

7 és 9-es

Rózsa Attil a és Mariann

Felnőtt VII. Házasok csoportja

Péntek 19.00-21.00

6-os

Fr. Zatykó László

Felnőtt VIII. Világi Rend

3. vasárnap 15.3018.00

6-os

Kerekes László - Fr. Zatykó László

Felnőtt IX. Mária Légió

Hétfő 16.30-

családoknál

 

Felnőtt X. Két Szív Karizmatikus Közösség

Hétfő 16.00-18.00

7-es

Székelyné Faragó Margit

Felnőtt XI. Élő Vízforrás Karizmatikus Közösség

Kedd 18-21.00

5-ös

Kassainé Kispéter Mónika

Felnőtt XII. Egyháztanács

2. kedd 18.00 (havonta egy)

9-es

Fr. Varga KamillFr. Lengyel Donát - Doszpod László

Felnőtt XIII. Jel Imacsoport

Hétfő 19.00-21.00

13-as

Ördögh Szilvia

Felnőtt XIV. Szent Anna Kör

2. csütörtök 16-18

11-es

 

Felnőtt XV. Házas Hétvége

Vasárnap havonta 16.00-18.00

13-as

Novák Tibor és Mária

Felnőtt XVI.

Szerda 18.45-20.45

11-es

fr. Zatykó László

Felnőtt XVII. Szent Mónika Kör

Hétfő 17.30-19.00

Sekr / temp

Vilmos Zita

Felnőtt XVIII. Katekumen I. Haladók

Szerda 18.30-20.00

13-as

Fr. Varga KamillTóth Ferenc József

Felnőtt XIX. Katekumen II. Kezdők

Kedd 18.00-19.00

6-os

fr. KamillTiszai Krisztina

Felnőtt XX. Jézus Szíve Család

Elsőcsütörtök 16.30

sekrestye

Kallai Erzsébet

Felnőtt XXI. Szent János bogár (egyetemisták)

Változó

 

Babay Kinga

Felnőtt XXII. Kapisztrán Szent János Íjjászkör

Vasárnap 17.00-19.30

Udvar / 5-ös

Valkony Károly

Felnőtt XXIII. Szent Mónika kör / Klebersberg telep

Változó

családoknál

Kondéné Margó

Jegyesoktatás februártól májusig (19 órától +4 terem)

Csütörtök 18.00-20.00

10-es /11-es

P. Kamill-P. Donát- Erhardt -Családok

Társajáték Kör

3. szombat 15.00-21.00

5. és 6-os

Németh Zoli és Sugárka

Film-Klub

változó

 

Pusztai Berci és Ildikó

Felnőtt XXVI. Felnőtt énekkar

Csütörtök 19.00-20.30

5-ös/ sekr.

Surinás István

Ministránsok 2-6.osztály

Péntek 15.30-17.00

7-es

Tiszai Krisztinafr Kamill

Ministránsok nagyok: 7.osztálytól

Péntek 17.30

tetőtér

Doszpod Gergő-Balogh Vendel

Cinke Kórus Kicsik

Péntek 16.00-17-30 páros/ ptlan

13 / 9-es

Surinás István – P. Lengyel Donát

Cinke Kórus Nagyok

Péntek 18.00-21.00 páros/ ptlan

5. / 13-as

Surinás István – P. Lengyel Donát

 

 

 

 


Iskolai és óvodai hittancsoportok beosztása 20112012


Dobó úti Iskola


1. osztály

Hétfő-Kedd 15.00-15.45

Tiszai Krisztina

2. osztály

Szerda 13-13.45; Péntek 14-14.45

Tiszai Krisztina


Kecskés telep


1. osztály

H-cs 15-15.45

Novák Mária

2. osztály

K-p 12.12.45

Novák Mária

3. osztály

H-cs 12.12.45

Novák Mária

4.osztály

k-p12.45-13.30

Novák Mária

5. osztály

A: H 12.45-13.30, sz 12-12.45; B h-k: 7.45.8.30

Novák Mária

6. osztály

Cs 12.45-14.00

Novák Mária


Óvodások


Pick óvoda

Kedd 14.30-15.00

Novák Mária

Vasutas óvoda

Szerda 15.00-15.30

Tiszai Krisztina

Hattyas óvoda

Kedd 15.15-15.45

Novák Mária

Alsóvárosi óvoda

Kedd 15.50-16.20 (középső csoport)

Tiszai Krisztina

Alsóvárosi óvoda

Csütörtök 15-15.31 (nagycsoport)

Tiszai Krisztina

Alsóvárosi óvoda

Csütörtök 15.30-16.00 (nagycsoport)

Tiszai Krisztina

Bem utcai óvoda

 

Tiszai Krisztina

Kecskés telepi

Kedd 16.-16.30

Novák Mária

1

Gyálarét


Óvodások

Csütörtök 16.15-17.00

Szászi Balázs

Alsó tagozat

Csütörtök 17.00-17.45

Szászi Balázs

Szülők

Csütörtök 17.45-19.30

Szászi Balázs

Férfi sátor

Kéthetente keddenként

Szászi Balázs

Filmklub

Szombat 18.00

Szászi Balázs

Szent Mónika Kör

Hónap 3. vasárnapja 11.00

Szásziné Anikó

Anyák találkozója

Kéthetente Csütörtök 18.00

Szásziné Anikó


Utoljára frissítve ( 2012 március 02., péntek 09:40 )