Honlap Aktuális Hírdetések Hivatásiránytű: Budapest: Sapientia

Hivatásiránytű: Budapest: Sapientia

Hivatásiránytű

A Sapientia Főiskola szervezésében férfi és női szerzetesrendek és egyházmegyés hivatásgondozók közös hivatástisztázó műhelyt indítanak Iránytű címmel 18–35 év közöttiek számára, akik arra keresik a választ, hogy papságra, szerzetességre vagy családi életre szól-e a hivatásuk.

A műhelymunkát ferencesek, jezsuiták, iskolanővérek, szociális testvérek, egyházmegyés hivatásgondozók és a Nyolc Boldogság Közösség tagjai tartják. A résztvevők február 22. és május 3. között kéthetente keddenként 18–20.30 között találkoznak. Témák: istenkapcsolat, önismeret, család, szerzetesség, papság, közösség, imádság, elköteleződés és dönteni tudás.

Jelentkezés: február 10-ig az Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javasriptet címen. Az érdeklődőket az első alkalom előtt személyes beszélgetésre hívják

Helyszín: Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola (Budapest V., Piarista köz 1.)

Budapest, 2011. január 12.