Honlap Újdonságok Kultúrház novemberi program

Novemberi programok

Szent András hava

November 10-én csütörtökön 1500-kor Nyugdíjas –klub Váradi Imréné vezetésével

Program: Csontváry kiállítás megtekintése a Móra Ferenc Múzeumba Találkozó: A Móra Ferenc Múzeum bejárata előtt 15 órakor

November 14-én hétfőn 900-1200-ig Csimpajkó Babahordozó Klub

Kéthetente hétfő délelőttönként. Érdeklődni lehet Varga Katalinnál a 30/ 439-52-82 email: katalin. Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javasriptet

November 14-én hétfőn nyílik a Szentesi Kézimunkakör tagjainak kiállítása „Nagymamáink kötényei” címmel A tárlat megtekinthető: november 14-től november 30-ig hétköznap 9-19 óráig

November 14-én hétfőn 1800-kor „Tudni illik, hogy mit illik”- előadás sorozat folytatódik Dr. Nagy Angelika főiskola adjunktus előadásában Téma: Öltözködés, jól ápoltság, táncba vitel (felkérés, lekérés)- báli szezonhoz kapcsolódóan A program INGYENES!

November 15-én kedden 1000-1130 -ig Hogyan írjunk önéletrajzot? – álláskeresőket segítő technikák . Szakmai tanácsadás havi rendszerességgel. Konkrét kérdésüket kérem jelezzék a következő email címre: Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javasriptet A program INGYENES!

November 28-án hétfőn 1800-kor „Tudni illik, hogy mit illik”- előadás sorozat folytatódik Dr. Nagy Angelika főiskola adjunktus előadásában Téma: Hogyan viselkedjünk az asztal mellett? (testtartás, beszélgetés, terítés, pohárköszöntő, ételkínálás) A program INGYENES!

Állandó rendezvényeink:

Minden kedden 1900-2000-ig Fontos az egészséged? Szeretnél formába jönni? Kikapcsolódni a rohanó hétköznapokban? Akkor szívesen látlak és várlak aerobik órámra, ahol megmutatom, hogy kortól és nemtől függetlenül egy órában mennyit tehetünk meg magunkért.

Minden szerdán 1030-1100-ig Ringató foglalkozás „Vedd ölbe, ringasd, énekelj!" Kisgyermekkori nevelés. Szeretettel várjuk a kisgyermekes családokat. A foglalkozás az óvoda előtti korosztálynak szól, néhány hónapos kortól három éves korig. A foglalkozást vezeti: Vadai Henrietta Bejelentkezés: 0630/218-81-06 Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javasriptet

Kéthetente szerdán 1600-1800 -ig Gobelin-klub Foglalkozást vezeti: Katona Béláné 0620/995-77-11 A klubhoz lehet csatlakozni!

Minden szerdán 1700-1800 -ig Gyermek néptáncra várjuk a 0-10 éves korig
a gyerekeket és szüleiket. A foglalkozást vezeti: Tóthné Zombori Györgyi Bejelentkezés: 0630/403-69-68-as telefonszámon

Minden csütörtökön 930-1015 -ig Mozgást fejlesztő torna babáknak. Járni tudó gyerekektől 3 éves korig. A torna fejleszti a koordinációt, térlátást, mozgásterjedelmet. Csoportban játszani önfeledten érdekes eszközökkel! A foglalkozást Barta Olga mozgásfejlesztő pedagógus  vezeti. A foglalkozásra  bejelentkezés telefonon: 0630-534-21-73.

Minden csütörtökön 1600-1730 -ig Kézműves foglalkozásra várjuk a kisiskolásokat! A foglalkozásokat vezeti: Vári Ildikó Jelentkezni lehet a 0630/512-69-62 - es telefonszámon!

Minden csütörtökön 1830 -1955 Darudöbögős Tánckör várja mindazon kezdő, lelkes, ügyes vagy ügyetlen táncos vagy botlábú felnőttek jelentkezését, akik néphagyományunk táncait, viseletét, szeretnék megismerni. Bejelentkezés: 20/8232-922 vagy a Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javasriptet

Minden pénteken 1000-1130-ig Baba mama klubba várjuk az anyukákat. A babát váró, babát nevelő ideális kikapcsolódási lehetőség biztosítunk minden péntek délelőtt az Alsóvárosi Kultúrházban. Foglalkozás vezető közreműködésével csoportos beszélgetések zajlanak a gyermekvállalásról, a csecsemőgondozásról, az anyukák  munkába való visszaintegrálódási problémáiról. Foglalkozást vezeti: Farkas Andrea A program ingyenes!

Minden pénteken 16-17.30 óráig Ingyenes jogi tanácsadást tart Dr. Riesz Tamás  ügyvéd.
Bármely  jogügyletre vonatkozóan pl: szerződések (adás-vétel, egyéb) perképviselet (polgári, büntető, munkaügy, bontóper) házassági jog, gyermek-elhelyezés, tartás-, láthatás, egyéb gyermeki jogok,öröklés hagyatéki eljárás, végrendelet, büntető eljárások, munkaügyi viták, cég-ügyek Bejelentkezés : 06-30-228-0085-es telefonszámon  Dr. Riesz Tamás ügyvédnél