Hitoktatás

2005-2006

PLÉBÁNIA

Vasutas óvoda: Tiszainé Krisztina
/szerda 15 h/
Óvodások és 1-2. o.: fr. Bálint, fr. Egyed
Tiszainé Krisztina, Erhardt Györgyi 
/szombat du. 1600/
3. osztály: fr. Előd
/hétfő du. 1600/
4. osztály /Elsőáld./: fr. Bálint
/kedd du. 1600/
5. osztály: fr. Bence
/szerda du. 1330/
6. osztály: fr. Kleofás
/péntek du. 1300/
7. osztály: fr. Bálint
/péntek du. 1430/
8-9. osztály: fr. Kristóf
/szerda du. 1700/
10-11. osztály: fr. Mátyás
/szerda du. 1600/
12. és ifi + bérmálkozók: fr. Bálint
/kedd du. 1830/
Ifjúházas: fr. Jónás
/csütörtök, péntek 1730/
Felnőtt I.: fr. Bálint
/péntek 1830/
Felnőtt II.: fr. Lóránt
/kéthetente vasárnap 1600/
Felnőtt III.: Tiszai Laci és Kriszti
/kéthetente szerda 1730/
Szentségekre készülő felnőttek I.:
Németh Zoli és Sugi; fr. Mátyás 
/Kéthetente kedden 1730/
Szentségekre készülő felnőttek II.:
Noé Zoli és Gabi; Rózsa Attila;
fr. Domonkos
/Kéthetente kedden 1730/
Szentségekre készülő felnőttek III.:
Tóth Ákos és Márta;
Kiss Ágoston és Teréz
/kéthetente hétfőn 1700/
Szentségekre készülő felnőttek IV.:
Keszeli Sándor és Ilona
/kéthetente péntek du. 1700/
Szentségekre készülő felnőttek V.:
Papp Tamás és Mariann
Mezey András és Tímea
/kéthetente kedden 1800/



Szentségekre készülő felnőttek VI.:

fr. Jónás
/októbertől szerdán 1830/
 Jegyesoktatás:
/Februártól májusig szerda esténként/
  fr. Bence, fr. Kristóf
/péntek 1600/
 Cinke kórus:  fr. Előd
/péntek 1600/
 Felnőtt énekkar: Surinás István
 /hétfő 1845/
 Szent Anna kör: fr. Bertalan és fr. Valér
/minden második csütörtök 1600/
 Ferences Világi Rend:
/minden 3. vasárnap 1530/
 

 
ISKOLÁK
 
Dobó úti iskola
1. osztály: Tiszainé Krisztina
/hétfő 1245 és kedd 1245/
2. osztály: Tiszainé Krisztina
/hétfő 1330 és kedd 1330/
3. osztály: Tiszainé Krisztina
/szerda 1325 és csütörtök 1325/
 
Klebelsberg telep
2. osztály: Tiszainé Krisztina
/szerda 1150 és csütörtök 1150/
3. osztály: Tiszainé Krisztina
/péntek 1150 és 1330/
4. osztály: Erhardt Györgyi
/szerda 1305 és csütörtök 1530/
 
Kecskés telep
Hitoktató: Erhardt Györgyi
1-8. osztály: heti 2-2 óra
 
Gyálarét
Hitoktató: Szászi Balázs
Óvodások: 1 csoportban heti 1 óra
Kisiskolások: 1 csoportban heti 1 óra
Ifjúsági: 1 csoportban heti 1 óra
Felnőtt katekézis: 2 hetente